Erotická scéna byla upocená a nepohodlná

26. dubna 2008 v 9:02 | Marie |  Časopisy 2008
Podle něho to byla "upocená a nepohodlná noční můra". Osmadvacetiletý hezoun se cítil zatím nejhůř z celé své herecké kariéry. Mladší kolegyni se v posteli permanentně omlouval.

"Natáčení erotických scén je vždycky noční můra, ne? Není to nikdy snadné a vždycky je to tak trochu upocené a nepohodlné. Když zavolají akce, pokud ucítíte prsa té dámy, pak je to vaše rozhodnutí, že chcete cítit prsa té dámy. Ale je to špatně. Nemáte žádné parametry. Pokračujeme v tom a asi deset sekund později jen řekneme velmi ostýchavě: ´Omlouvám se za to,´" prohlásil McAvoy.
Hvězda filmu Poslední skotský král si stejně jako Keira nemůže vynachválit režiséra Joa Wrighta, poněvadž má prý o sexu před kamerou jasnou představu.
"Co bylo na filmu Atonement skvělé, že Joe Wright velmi jasně věděl, co chce, takže když jste něco udělali, bylo to na jeho příkaz," potvrdil James. Stejný názor má i Keira. Svého filmového milence navíc osobně označila za nejlépe se líbajícího muže, jakého kdy zažila.
Tak to je pro Jamese dobrý, ne?? Myslím, jak ho Keira nazvala nejlépe líbajícího muže. Tak to musím říct, že závidím Anne-Marii.
Zdroj: Cestování-Blesk
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama